Kaamos käivitas hiigelprojekti

Kaido Jõelehele kuuluv Kaamos Kinnisvara kavandab väga ambitsioonikat projekti, Tallinna mõistes kolossaalsese mahus büroo- ja kaubanduspindu – üle 180 000 m2. 

Nimelt õnnestus ettevõttel juuni alguses kehtestada detailplaneering, mille järgi on võimalik ärilinnakut ehitada Filtri teel asuvale 10hektarisele kinnistule.

Kaamos Kinnisvara finantsjuht Mait Mengeli sõnul on projekti hinna suurusjärk 150 miljonit eurot. “Ehitamise mõttes rohkem kui viis Tammsaare ärikeskust,” lisas kinnisvaraettevõtte juht Priit Uustulnd. Kvartali projekteeris maailma juhtiv planeerimisgigant HOK.

Unelmate asukoht.

Jõelehe sõnul otsitakse uuele Avala ärilinnakuks ristitud projektile partnerit, kel oleks piisavalt raha mis tahes ajahetkel kaasa tulla. “Ise tahame jääda peremeheks, see on selge,” selgitas Jõeleht, et Kaamos soovib kindlasti jääda strateegiliseks investoriks. “Tuleb tabada õige investeerimishetk. Aeg ja koht ongi kinnisvaraarenduse puhul kõige olulisemad.”

“Kindlasti ei ehitata seda kohe ja korraga, vaid tehakse etappidena ja väga pika aja jooksul, umbes 10 või enamagi aastaga,” lisas finantsjuht Mengel.

Kaamose plaanidest ja projektist loe lähemalt 15. augusti Äripäeva paberlehest.

Galerii

Osale arutelus

  • Janno Riisipapp

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed