Eften SPV12 OÜ plaanib osta ehituspoe K-Rauta kinnistu Tallinnas Tammsaare teel.
Lisaks omandab Eften Hanza Mechanicsi tootmishoone Tartus, Logistika Plussi logistikakeskuse Tallinnas, Stora Enso tootmis- ja laohoone Sakus ning Mediqi tootmis- ja laohoone Sauel.
Konkurentsiamet sai 6. juunil koondumise teate, mille kohaselt kavatseb Eften SPV12 OÜ omandada valitseva mõju konkurentsiseaduse tähenduses ettevõtja osa üle, mis koosneb ülalmainitud kinnistuist. Asjast huvitatud isikuil on õigus seitsme kalendripäeva jooksul esitada oma arvamus ja vastuväited nimetatud koondumise kohta konkurentsiametile.
Autor: Äripäev Äripäev
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
EfTEN Capital lõi käed K-Rauta kinnistu ja veel nelja hoone ostuks, kuna ettevõtte portfellis puudus logistika- ja tööstuskinnisvara, ütles juht Viljar Arakas. Ekspertide hinnangul on investeeringu suurus umbes 30 miljonit eurot.
Valikuvõimalus projekteerimisfaasis võimaldab ausat konkurentsi. Anstar soovib pakkuda betoonkonstruktsioonide ühendustele alternatiive – lihtsaid, usaldusväärseid ja tõhusaid lahendusi.