21. jaanuar 2013

Ministeerium otsib uut teedetalituse juhti

Riigisekretär on välja kuulutanud konkursi Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi teede- ja raudteeosakonna teedetalituse juhataja ametikoha konkursi.

Teedetalituse juhataja vastutab teehoiupoliitika ning teehoiuvaldkonda reguleerivate õigusaktide eelnõude väljatöötamise korraldamise eest.

Sobival kandidaadil on

• kõrgharidus, soovitavalt teehoiu, ehitus-, majandus- või logistikavaldkonnaga seotud erialal;• varasem kogemus ametikoha tegevusvaldkonnas (vähemalt 1 aasta ametnikuna või muul kõrgharidust nõudval tööl ametikoha tegevusvaldkonnas 2 aastat)• teadmised teehoiu, teeliikluse organiseerimise ja liiklusohutuse valdkonnast;• asjaõiguse, riigivara ning planeeringute alase seadusandluse tundmine;• hea suhtlemis- ja koostööoskus;• eesti keele oskus C1 või sellele vastaval tasemel ja kahe võõrkeele (üks neist inglise ja teine eelistatult prantsuse, vene või saksa keel) oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;• lojaalsus, riigi huvidest lähtuv orientatsioon.

Konkursikuulutuse täielik tekst on avaldatud väljaandes Ametlikud Teadaanded (www.ametlikudteadaanded.ee).

Kandideerimisel palume esitada:

- avaldus;- elulookirjeldus;- tunnistuse või diplomi koopia hariduse kohta;- omakäeline kinnitus, et kandidaat vastab teenistusse asumiseks avaliku teenistuse seaduses sätestatud nõuetele;- essee teemal „Vajalikud uuendused ja nende rakendusmeetmed  Eesti teehoiu korraldamisel“ (pikkus kuni 3 lk).

Dokumendid palume esitada 28. jaanuariks 2013 Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ametnike konkursi- ja atesteerimiskomisjonile Harju 11, Tallinn 15072 või e-posti aadressil  

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688