20. detsember 2012
Jaga lugu:

Nordecon: kvaliteetne projekt ja õiged töömeetodid toovad õnnestumise

Nordecon lõpetas Hüüru piirkonna ühisveevärgi- ja kanalisatsioonitorustike ning -rajatiste ehitustööd, mille ehitustööde maksumus oli 3,74 miljonit eurot.

Vee ja kanalisatsiooni kõigile nõuetele vastava tarbimisvõimaluse said 125 kinnistu elanikud.

Nordocon ASi juhatuse liikme Erkki Suurorgi sõnul esitas projektile piisavalt väljakutseid Hüüru piirkonna geograafilised iseärasused. „Paekivi kiht tuli vastu kohati juba poole meetri sügavusel ning külast läbivoolava Vääna jõe tõttu oli veetase kõrge. Samuti tuli töid teha suure liikluskoormusega Tallinn-Paldiski maantee ääres,“ selgitas Suurorg. „Samas õnnestus tänu tellija poolt koostatud väga heale projektile ning Nordeconi projektmeeskonna poolt õigesti valitud töömeetoditele tööd tähtaegselt lõpetada.“

Erkki Suurorgi sõnul paigaldati antud ehitustööde käigus 8,7 km veetorusid, 6 km isevoolset kanalisatsiooni ning 7,1 km survekanalisatsiooni ning 7 reovee kompaktpumplat. Samuti puuriti kaks puurkaevu, vastavalt 50 meetri ja 170 meetri sügavusele ning ehitati uus veetöötlusjaama hoone kahe veemahutiga.

Hüüru piirkonna ühisveevärgi ja -kanalisatsioonitorustike projekteerimis- ja ehitustöid rahastasid Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfond ja tellija Kovek AS. Inseneriks oli P.P. Ehitusjärelevalve OÜ.

Nordecon AS on 1989. aastal asutatud Eesti juhtivaid ehitusettevõtteid. Alates 2006. aasta maist on Nordecon noteeritud NASDAQ OMX Tallinna börsil.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva@ehitusuudised.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785helen.paapsi@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt