19. detsember 2012
Jaga lugu:

Konkurss „Aasta ehitusprojekt 2012“ tunnustab parimat projekteerijat

Eesti Projektbüroode Liit (EPBL) on välja kuulutanud konkursi 2012. aasta parima projekteerija tunnustamiseks. Konkursi eesmärgiks on leida ja esile tõsta ehitisi, mis on projekteeritud ja ehitatud hea ehitustava kohaselt.

EPBL-i sõnul soovitakse konkursiga kaasa aidata just projekteerimise kvaliteedi, projekteerimisettevõtjate maine ja tellijate teadlikkuse tõusule. Konkursile „Aasta ehitusprojekt 2012“ on oodatud kõik ehitised (sh hooned ja rajatised), mis on projekteeritud ja ehitatud Eesti ettevõtte poolt ning tellijale üle antud aastal 2012. Konkursile võivad töid esitada nii era- kui juriidilised isikud.

Konkursitöödes Hinnatakse projekti terviklikkust (esteetilist sobivust ümbritsevasse keskkonda, funktsionaalsust, ökonoomsust, objekti projekteerimise professionaalsust, kvaliteeti ja innovaatilisust ning teisi asjaolusid, mis konkreetse ehitise puhul lõpptarbija jaoks olulised on) ja realiseeritud lõpptulemust. Tunnustust leiab parim projekteerija.

Võitja kuulutatakse välja veebruari lõpus.

Konkursi tingimusi ja esituseks sobiva ankeedi saab alla laadida Eesti Projektbüroode Liidu (EPBL) koduleheküljelt aadressil www.epbl.ee. Ankeedile tuleb lisada objekti tutvustavat ning esitamist põhjendavat materjali (vabas vormis tekst A4 blanketil, plaanid, vaated, asendiplaan, fotod). Tööde esitamine lõpeb 31.01.2012.

Kirjalikke ettepanekuid kandidaatide kohta palume saata Eesti Projektbüroode Liitu (EPBL), aadressil Kalasadama 4, 10 415 TALLINN kuni 31.01.2012 e-kirja teel info@epbl.ee

Jaga lugu:
Seotud lood
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva@ehitusuudised.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785helen.paapsi@aripaev.ee