14. detsember 2012

Tamm: tahtest üksi ei piisa, on vaja õppida

Uus Maa Kinnisvarabüroo ning Estonian Business School (EBS) alustavad alates 2013. aasta sügisest koostööd kinnisvara valdkonda tutvustava ning kinnisvaramaakleri kutse omandamist toetava õppe läbiviimisel.

„Teemasid, millega kinnisvara valdkonnas tööd soovival inimesel tuleb kokku puutuda, on 2013. aasta sügisest võimalus süvitsi õppida EBSis. Noorte koolitamine kasvatab kindlasti selle sektori kvaliteeti." ütles kinnisvarabüroo Uus Maa juhatuse liige Elari Tamm.

"Majanduslangus selekteeris küll päris usinasti inimesi, kes sobivad ja tahavad kinnisvaras tegutseda, kuid lisaks suurele tahtele midagi ära teha, on vaja ka õppida," lisas Tamm.

„Koostöö EBSi ja Uus Maa Kinnisvarabüroo vahel annab kindlasti oma panuse kinnisvaravaldkonnas tegutseva tulevase kaadri ettevalmistamiseks. Oma ala tunnustatud praktikute kaasamine õppetöö läbiviimisele annab tudengitele suurema võimaluse olla tulevikus konkurentsivõimelisem kinnisvara alasel tööjõuturul,“ rääkis EBSi rektori professor Arno Almann.

Kinnisvarabüroo Uus Maa OÜ on üks Eesti juhtivaid kinnisvaraettevõtteid, kus töötab tänaseks enam kui 120 kinnisvaraspetsialisti.

EBS on Baltimaade vanim 1988. aastal asutatud äriharidust pakkuv eraülikool. EBSis õpib ligi 1500 tudengit, kellest kolmandik on välisüliõpilased.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688