24. september 2012
Jaga lugu:

Nordecon lõpetas Saku vee- ja küttetorustike ehitustööd

Nordecon AS teatel lõpetas ettevõte tähtaegselt Saku ühisveevärgi- ja kanalisatsioonirajatiste ning kaugküttetorustike ehitustööd. Tööde maksumuseks kujunes 3,7 miljonit eurot.

„Operatiivset lahendamist, otsustamist ja tegutsemist nõudvad projektid õnnestuvad vaid juhul, kui kõik osapooled panustavad ühise eesmärgi nimel,“ ütles Nordecon ASi juhatuse liige Erkki Suurorg. „Ehitajana tahame tänada tellijat – Saku Maja ASi,  Saku vallavalitsust ja järelevalvet teostanud Infragate Eesti ASi ladusa koostöö eest. Ühtlasi täname kõiki piirkonna elanikke mõistva suhtumise eest ehitusperioodil. Eesmärk tagada järgnevateks aastakümneteks kaasaegsete süsteemidega puhas vesi ja efektiivne küttesüsteem Saku aleviku keskosas on nüüd täidetud.“

„Saku II piirkond sai uued torustikud ning uue väljanägemise tiheda koostöö tulemusena,“ lausus Saku Maja juhataja Marko Matsalu. „Tellijana rõõmustas meid koostöö osas ehitajatega see, et viimased ei püüdnud kulude kokkuhoiu mõttes otsida pidevalt odavamaid lahendusi, vaid oli häälestatud lõppeesmärgi saavutamisele. Suured tänud tehtud töö ning väga hea koostöö eest Nordecon ASile, Saku vallavalitusele ja objekti rahastanud Keskkonnainvesteeringute Keskusele.“

Ehitustööde käigus loodi üle 370 puhta joogivee- ja kanalisatsiooniliitumispunkti. Selleks ehitati välja 23 kilomeetrit ühisveevärgi- ja kanalisatsioonitorustikke, 4 reoveepumplat ja veemõõdusõlm. Kannikese katlamaja piirkonnas renoveeriti üle 1,7 kilomeetri kaugkütte torustikke.

Saku ühisveevärgi- ja kanalisatsioonirajatiste ning kaugküttetorustike ehitustöid rahastasid Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfond ja Saku Maja AS. Projekteerijaks oli AS Kommunaalprojekt ning järelevalvet teostas Infragate Eesti AS.  Tööde maksumuseks oli koos käibemaksuga üle 3,7 miljoni euro.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva@ehitusuudised.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785helen.paapsi@aripaev.ee