Ehitusfirmale Rand ja Tuulberg kuuluv teede-ehitusfirma RTS Infraehitus ühineb konkurendiga Kiili Teed.
Läbi RTS Infra ehitusfirmale Rand ja Tuulberg kuuluv RTS Infraehitus tegeleb taristu ehitusprojektidega. Firma teenis möödunud aastal 7,5 mln eurose käibe juures 42 000 eurot kasumit. Näitajad paranesid vastavalt 50 ja 150% võrra. Firma andis tööd kolmele inimesele.
Kiili Teed ühines pankrotistunud KPK Teedeehitustele kuulunud Pomona Ehitus OÜga.
Kiili Teede käive ulatus 3,6 mln euroni, kasvades aastaga veerandi võrra. Kasumit teenis firma 250 000 eurot.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kiili Teed kuulub ettevõtteile Smartshop OÜ (55%), Manier Kapital OÜ (25%), Gerico OÜ (19,99%), millede omanikud on vastavalt Meeri Kompus, Andrei Litvinov ja Rein-Erik Kaar.
Ehitusfirma Rand & Tuulberg kuulub Rand & Tuulberg Gruppi, mille omanikud on võrdselt Raivo Rand ja Aivar Tuulberg.
Seotud lood
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte
Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?