8. august 2012

TREV-2 Grupi uus juhatuse esimees on Erki Mölder

„TREV-2 Grupi kiirema arengu tagamiseks  toome juhtimisse uut hingamist ja teravamat tegutsemist, " ütles TREV-2 nõukogu esimees Kristjan Kalda.

Erki on ettevõtlik, tulemustele orienteeritud inimene, kes omab ka rahvusvahelist kogemust, mis tuleb TREV-2 juhtimisel kindlasti kasuks. Ettevõtte majandustulemused on selle aasta esimeses pooles oluliselt paranenud ning uue juhi liitumine aitab kaasa parema positsiooni saavutamisele turul,“ lisas Kalda.

„TREV-2 Grupp on pika ajalooga ettevõtte ning minu ülesandeks on toetada olemasolevat meeskonda seatud eesmärkide saavutamisel,“ kommenteeris uuele töökohale asumist Erki Mölder. „Ettevõte korraldas hiljuti eduka, 4,2 miljoni euro suuruse aktsiaemissiooni, mis loob head eeldused tulevaseks kasvuks. Tekkinud võimaluste realiseerimine on minu jaoks suur väljakutse,“ rääkis Mölder.

 37-aastane Mölder on viimased kaksteist aastat töötanud meditsiinisüsteemis, juhtides meditsiinilaborit Quattromed ja hiljem kogu MediCap Holding AS kontserni. Eelnevalt on Erki töötanud juhatuse liikmena ettevõttes Nova Vita Kliinik ning ostudirektorina aktsiaseltsis Kalev.

Eelmine juhatuse esimees oli Priit Sauk, kes töötas selle aasta algusest Soomes ehitus- ja kinnisvaraettevõttes SRV Construction Ltd hanke konsultandina ning on alates juuli kuust SRV Ehituse AS juhatuse liige.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688