• 02.08.12, 11:20
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Baltika müüs Moetänava kinnistu

AS Baltika tütarettevõte Baltika TP müüs Veerenni tänava büroohooned ja maa. Ettevõte jätkab ise Moetänava kaupluse pinna rentnikuga.
AS Baltika teatas oma börsiteates, et müügileping Veerenni 24 kinnistu büroohoonete ja sinna kuuluva maa osas on sõlmitud AS Kawe Groupiga. Müügitehingu summaks on 13,6 miljonit eurot. Müügitehingu 13 miljonit eurot tasus Kawe Group lepingu sõlmimisel ning ülejäänu 0,6 miljonit eurot jääb tasumisele võrdsete osamaksetena viie aasta jooksul.
AS Baltika kasutas müügitehingust saadud summa AS Swedbankile laenu ennetähtaegseks tagasimaksmiseks, mille tulemusena vähenesid Baltika laenukohustused 13 miljoni euro võrra. Ettevõtte teatel siiski müüdava kinnisvara tulemusel puudub oluline mõju kasumiaruandele.
Kawe Groupile kuuluvad veel lisaks Veerenni Moetänavale veel Baltika Logistikakeskus ning Baltika tootmishoone.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele