20. aprill 2012
Jaga lugu:

RKAS korraldas eelmine aasta rekord arv riigihankeid

„Riigi Kinnisvara korraldas mullu 1249 riigihanget, mida on ligi 500 hanget rohkem, kui ettevõtte senise kümne tegevusaasta jooksul kokku,“ tõstis esile Riigi Kinnisvara AS nõukogu esimees Taavi Rõivas.

„Eelneva aastaga võrreldes oli see enam kui 15-kordne kasv ja pea sajaprotsendiline õnnestumine näitavad väga selgelt tugeva kompetentsikeskuse võimekust,“ märkis Rõivas.

Riigi Kinnisvara Kommunikatsiooni- ja turundusjuhi Madis Idnurmi sõnul esitati sellise hulga hangete peale 3 vaidlustust, millest 1 vaidlustus lahenes vaidlustaja kasuks.

Suurematest uusehitustest valmis möödunud aastal Koidula raudteepiirijaam Põlvamaal, Porkuni erivajadustega laste riigikool Lääne-Virumaal ja Kallemäe Kooli juurdeehitus ja staadion Saaremaal.

Kuuludes valitsussektori koosseisu, mõjutas RKAS rangelt piirangutest kinni pidades oma tegevusega  riigieelarve positsiooni positiivselt ning täitis seega üldkoosoleku poolt seatud eesmärgi.

RKAS on 2001. aastal loodud Eesti Vabariigile kuuluv 112,3 miljoni euro suuruse aktsiakapitaliga kinnisvaraarenduse ja -haldusega tegelev ettevõte, mille aktsiad kuuluvad 100%-liselt Eesti Vabariigile. Aktsiaid valitseb Rahandusministeerium. RKAS omab ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimise sertifikaati ja ISO 14001:2004 keskkonnajuhtimise sertifikaati.

Jaga lugu:
Seotud lood
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva@ehitusuudised.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785helen.paapsi@aripaev.ee