2. aprill 2012
Jaga lugu:

Äriliidrid pooldavad Rail Balticut ja Tallinn-Tartu tee laiendamist

KPMG uuringu kohaselt eelistab transporditaristu arendamisel 38 protsenti küsitletud ettevõtjatest raudteeprojekti Rail Baltic ning 36 protsenti Tallinn-Tartu maantee neljarealiseks ehitamist.

KPMG teatel pidas transpordiküsimusele vastanutest 11 protsenti heaks mõtteks Tallinna ja Helsingi vahele tunneli rajamist, samas kui Tallinn–Tartu kiirraudtee ning Saaremaa püsiühendus leidsid vastavalt viie ja ühe protsendi vastajate poolehoiu.

„Lisaks etteantud variantidele nimetati ka teisi ideid. Näiteks pakkusid ettevõtjad Eesti peamiste maanteede muutmist kolmerealiseks, kus on möödasõidu piirkonnad, samuti peeti tähtsaks paremaid lennuühendusi, uue silla rajamist üle Narva jõe, kiirraudtee- ning -maanteeühendust Peterburiga ja teisi ettevõtmisi,“ kommenteeris KPMG Baltics OÜ juhatuse esimees Andris Jegers.Eestis kolmandat ning Lätis ja Leedus teist aastat järjest korraldatud uuringu raames küsis KPMG ettevõtjate arvamusi iga riigi majanduskeskkonnale, eurole, välisinvesteeringutele, aga ka ettevõtete palga- ning personalipoliitikale käesoleval aastal. Veebipõhisele uuringule vastas Eestis üle 200 juhtiva ettevõtjat, kas siis tegevjuhtkonna liikme või omaniku tasemel.Eestis, Lätis ja Leedus toimunud uuringu „KPMG Majanduse Pulss 2012“ kõik tulemused avalikustab ettevõte 3. aprillil.

Jaga lugu:
Seotud lood
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva@ehitusuudised.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785helen.paapsi@aripaev.ee