Rõivas: Riigi Kinnisvara tulemused on erakordsed

Riigi Kinnisvara AS nõukogu esimehe Taavi Rõivase sõnul on RKASe eesmärk pakkuda kvaliteetset kinnisvara arendamise ning hooldamise teenust.

„Teiseks Riigi Kinnisvara strateegiline põhiülesanne on CO2 projektide edukas lõpetamine, mille käigus renoveeriti ligi 500 objekti üle Eesti. See on läbi Eesti ajaloo suurim ehitusprojektide kogum. Sellises mahus projektijuhtimine, kus tuleb ligi kahe aastaga renoveerida või ehitada ligi 500 objekti, on erakordne,“ hindab Rõivas RKASe tulemust ja juhatuse tööd. „CO2 projekti raames korraldati puhtalt eelmisel aasta üle 1200 hanke. On hea meel selle töö üle, mis on tehtud,“ lisab Rõivas.

Vaeküla projekti tulemust kommenteerib Rõivas, et kahjuks ei ole kõik ehitajad võimelised 100%-liselt objekte lõpuni ehitama. Sarnase kogemusi andis ka Koidula piiripunkti ehitus, kus projekti poole pealt vahetati ehitajat. „Alati võib võitjaks sattuda ettevõte, kes ei suuda lõpuni ehitada,“ kommenteerib Rõivas.

„Arvestades tööde mahtu, on edukuse protsent avalikus sektoris pretsedenditult kõrgeim. Olen nõukogu esimehena uhke saavutatud tulemuse üle. Nõukogu ei rahuldu kindlasti alla 100%-lise õnnestumise tulemuse üle ja on vaid ime, kui see nii õnnestub. Nõukogu ootab imesid edasi ja siiani on RKAS eesmärgid kenasti täitnud,“ hindab Rõivas praeguse juhatuse ja kogu RKASe meeskonna tööd.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed