• 12.01.12, 15:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kunstiakadeemia: otsus läheb tõenäoliselt vaidlustamisele

Eile tegi Sihtasutus Archimedes teatavaks, et arvestades uue kunstiakadeemia ehitusega seotud küsimuste venimisega, ei näe nad võimalust rahastada uue kunstiakadeemia maja ehitust.
Eesti Kunstiakadeemia rektor Signe Kivi andis täna mõista, et kõrgkooli juhtkond kavatseb kasutada oma õigusi ning otsus vaidlustada.
Kunstiakadeemia on juba ellu viinud vana hoone lammutuse ning arheoloogilised kaevamised. Probleem näib seisvat ehitusloa võimalikkuses, mille hankimine näib sihtasutusele liiga pikale venivat ning seetõttu ei mahu raha kasutamine struktuurfondide perioodi.
Esialgse otsuse järgi, mis võeti vastu 13. jaanuaril 2011, sai kunstiakadeemia uue hoone projekteerimiseks ja ehituseks toetust 12 miljonit eurot.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.01.26, 13:29
Raudteetaristu seire raudteeprojektides – mida saaks Rail Baltica projekti puhul arvesse võtta GEO-Instrumentsi kogemustest?
Kaasaegne raudteetaristu seab üha kõrgemaid nõudmisi ohutusele, vastupidavusele ja käitlustõhususele. Nende nõuete täitmisel on oluline roll raudteetaristu seirel, mis toetab nii ehitustööde ohutut elluviimist kui ka taristu seisukorra jälgimist selle kasutusel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele