10. jaanuar 2012
Jaga lugu:

PVH Ehitus hakkab parandama konkurendi praaki

Tartu linnavalitsuse otsuse kohaselt jätkab Tartus Forseliuse gümnaasiumis renoveerimisteid PVH Ehitus OÜ.

Linnavalitsus tunnistas täna edukaks riigihanke Forseliuse gümnaasiumis remonditööde tegemiseks, mille mahtu kuulub mullu mais välja kuulutatud Forseliuse gümnaasiumi ehitushanke käigus Maatriks RP OÜ poolt tegemata jäetud või nõuetele mittevastavate tööde teostamine. Hanke kogumaksumuseks on 43 920 eurot.

Suvel suurte lootustega alanud remont Tartu Forseliuse koolis pole seni läbi ja ka tehtud tööde kvaliteet on nii halb, et linn otsustas pärast tulutut kirjavahetust lepingu Maatriks-RP osaühinguga üles öelda, kirjutas Tartu Postimees novembris.

"Et asjad ei lähe plaanitult, hakkas selguma kohe ja igakordsed märkused on protokollidest lugeda. Kuna töödejuhatajat kohal ei olnud, läks ehitus isevooluteed. Majandusjuhataja käis iga päev vigu kätte näitamas, kuigi see polegi tema ülesanne," lisas kooli direktor Tiiu Millistfer ajalehele. Koolis hakkasid novembris silma koridoride seintel ripnevad juhtmed, mille ehitaja pidanuks seinale kinnitama remondi ehk augusti lõpuks, samuti olid nõrgalt kinnitatud põrandaliistud juba jalutama läinud, jalaga oli tunda, et põrand on väga ebatasane ja osalt aluspõrand kõigub ning põrandakatte paanide vuugi laius oli väga ebaühtlane, ühes remonditud ruumis oli vuugitäide üldse panemata. Klassiuste põskede viimistlus sarnanes tavalise plätserdusega.

Maatriks-RP kuulub võrdselt Peeter ja Raul Traksile. Ettevõte teenis 2010. aastal 330 000 eurose käibe juures 600 eurot kasumit.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva@ehitusuudised.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785helen.paapsi@aripaev.ee