Merko Ehituse juhi sõnul tuleb ehitusturul valmis olla järk-järguliseks Euroopa struktuurfondide toetusraha vähenemiseks. Hoogustumas on eratellijate osatähtsus.
ASi Merko Ehitus juhatuse esimees Andres Trink hindab, et lähitulevikus tuleb valmis olla avaliku sektori tellimuste vähenemiseks, mis moodustavad praegu kuni 70% kogu ehitusturu tellimustest.
„Ehitusettevõtetel tuleb valmis olla euroraha järk-järguliseks vähenemiseks. Loodetavasti selleks ajaks suureneb eratellijate osatähtsus,“ hindab Trink.
Loe täpsemalt Andres Trinki vastuseid ehitusuudised.ee lugejate küsimustele.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
AS Merko Ehituses toimusid alanud aastaga struktuurilised muudatused, mille tulemusena on firma uus juhatuse esimees Andres Trink.
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.