Nordecon: selja taga segaste emotsioonide aasta

Lõppev aasta jääb meelde kui segaste emotsioonide aasta, mil majandusruum on andnud nii positiivseid kui ka negatiivseid signaale, tõdeb Nordecon ASi juhatuse esimees Jaano Vink.

"Helgemad toonid on kiiresti vahetunud mustemate vastu ja jälle vastupidi. Enim rõõmustab see, et vaatamata kõigele on korrastumine ehitusturul jätkunud ja tasapisi ollakse liikumas paranemise poole. Kahjuks on protsess vaevaline ja võib saada lööke ka mujal maailmas toimuvalt," rääkis Vink.

Aasta õnnestumiseks peab Vink Koidula piiripunkti tähtaegset valmimist. Tegemist on projektiga, mis andis kriisi ajal tööd ja leiba väga paljudele ehitusala inimestele. "Ämbreid on ehitajatel palju ning eks igaüks teab enda omasid kõige paremini," lisas ta.

"Kardan, et ka järgmine aasta kipub tulema värvikas, kus heledamad ja tumedamad toonid võivad vahelduda kuudega. Ehk siis valmis tuleks olla erinevateks üllatusteks," sõnas Vink ja lisas, et Nordeconi eesmärgiks on kasumlikkuse jõudmine taas plussi ning ettevõtte turupositsiooni parandamine.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed