• 29.09.11, 12:17
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lugeja: CO2 projektidega jäädakse jänni

Enamus ehitusuudised.ee küsimusele - kas kvoodirahade kasutamisega tullakse toime? - vastanud lugejatest arvab, et kvoodirahade kasutamiseks aega napib.
Seda meelt on 63 protsenti vastanutest. 17 protsenti optimiste usub, et projektirahade kasutamisega saadakse hakkama ning 20 protsendil oma arvamust ses osas polnud.

Seotud lood

Uudised
  • 29.09.11, 16:07
Kvoodirahadega renoveeritud kuraditosin hoonet
Kyoto protokolli alusel toimuva CO2 heitmekvoodi müügist saadava raha eest on tänaseks renoveeritud energiasäästlikumaks kolmteist esimest hoonet, teatas Riigi Kinnisvara AS.
  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 13:51
Ehitussektori keerukus kasvatab nõudlust uute teadmistega spetsialistide järele
Uued teadmised saad TalTechi magistriõppest
Ehitussektor on viimastel aastatel läbi teinud kiire arengu, kus projektide tehniline keerukus ja ootused lõpptulemusele on märgatavalt kasvanud. Energiatõhusus, hoonete elukaarepõhine planeerimine ja kaasaegsed digilahendused on muutunud baasnõueteks, mis tähendab, et turul on terav vajadus spetsialistide järele, kes suudavad siduda insenertehnilised teadmised majandusliku loogikaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele