Kyoto protokolli alusel toimuva CO2 heitmekvoodi müügist saadava raha eest on tänaseks renoveeritud energiasäästlikumaks kolmteist esimest hoonet, teatas Riigi Kinnisvara AS.
Ehitustöö käib 115 objektil üle Eesti. Lähikuudel algavad ehitustööd 120 objektil ning kuulutatakse välja 180 ehitushanget.
Riigi Kinnisvara CO2 projektidirektori Andrus Kõre sõnul on vaatamata projekti realiseerimiseks ettenähtud lühikesele ajale selle senine kulg olnud plaanipärane ja kindlalt ettevõtte kontrolli all. Samuti on ettevalmistusperioodil riske objektiivselt hinnatud ning märkimisväärseid üllatusi ei ole olnud.
„Käesoleval aastal on kulunud märkimisväärne osa töömahust projekteerimistele, kuna kvaliteetse ehitustööde hankimiseks on kahtlemata vajalik korralik projektdokumentatsioon. Tuleval aastal kulub aga juba lõviosa ajast ehitamisele, mille intensiivsem periood algab suvel, kui kütteperiood on läbi ning koolides ja lasteaedades on vaheaeg. Vajalikud hanked viiakse läbi veel tänavu aasta lõpus ja järgmise alguses,“ selgitas Kõre.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele