• 18.08.11, 16:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinna Transpordiamet alustas Teede REV-2 suhtes väärteomenetlust

Seoses Randvere tee rekonstrueerimisel liikluse nõuetekohase korraldamata jätmisega alustas Tallinna Transpordiamet AS Teede REV-2 suhtes väärteomenetlust.
Samuti hoiatati ettevõtet, et mõistliku aja jooksul puuduste kõrvaldamata jätmisel määratakse ettevõttele sunniraha ning rakendatakse asendustäitmist nõuetekohasekohase liikluskorralduse tagamiseks Teede REV-2 kulul, teatas Raepress.
Tallinna Transpordiameti liikluskorralduse osakonna juhataja Talvo Rüütelmaa sõnul jättis Teede REV-2 paigaldamata osa ümbersõite ja tänavate sulgemistest informeerivaid liikluskorraldusvahendeid,  mis tekitas kohalikele elanikele ebameeldivusi ning segadust kõigile liiklejaile. „Tänavate rekonstrueerimistöödega kaasnev liiklusskeem kinnitatakse transpordiametis ja liikluskorraldusvahendite nõuetekohane paigaldamine on töövõtja kohustus,“ märkis ta.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele