Bauhof maksis mullu detsembris ostetud Ehitusmarketi keti eest 45,93 miljonit krooni.
2011. aastal on ettevõttel plaanis investeerida soetatud kahe kaupluse sisustusse ja infotehnoloogiasse, eesmärgiga viia nad vastavusse Bauhofi standarditega.
AS Devesti eest makstud rahast jäi selleks aastaks maksta 3,5 miljonit, selgub emafirma Ehitus Service OÜ aastaaruandest. Ehitus Service vahetas esmaspäevast oma nime Bauhof Group ASiks.
Bauhofi eelmise aasta kahjum oli 79,8 miljonit krooni, ületades 2009. aasta kahjumiks kirjutatud 63,3 miljonit krooni.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Armatuuri sidumine võib tunduda väikese tööna, kuni seda tuleb teha sadu või tuhandeid kordi päevas. Siis hakkavad lugema nii ühe seose tegemiseks kuluvad sekundid kui ka traadikulu ja tööriista kasutusmugavus. Mida kiirem ja lihtsam on iga sidumine, seda suuremaks kasvab võit terve tööpäeva jooksul.