23. mai 2011

Otsitakse kaunimat kortermaja

Eesti Korteriühistute Liit (EKÜL) ja Eesti Kodukaunistamise Ühendus ooatavad kortermaju osalema konkursil „Kauneim kortermaja“. Konkursile esitatud objektide puhul vaadeldakse terviklikku ruumimõju, heakorda, haljastust ning väikevorme.

Eesti Korteriühistute Liidu välissuhete ja projektide juhi Anu Sarneti sõnul valitakse kaunimad kortermajad välja kolmandat korda ning korteriühistute huvi ürituse vastu on järjest suurenenud.

"Paistab, et inimesed tunnevad oma kodumaja ümbruse korrastamise vastu elavat huvi - maja ümber istutatakse puid ja põõsaid, tehakse korda rõdusid, luuakse lastele maja juurde vaba aja veetmise võimalusi," kõneles Sarnet. "Ühistute oskused selles osas, kuidas maja juurde kuuluvat väikest maalappi koduseks muuta, on nähtavalt paranenud." Eesti Korteriühistute Liit pakub oma liikmetele ka vastavasisulist koolitust, viimati leidis aset õppereis Hansaplanti.

Kandideerimistaotluste ja fotode esitamise tähtaeg on 1. juuni. Konkursi tingimustega saab tutvuda EKÜL kodulehel www.ekyl.ee.

Konkurss „Kauneim kortermaja“ on üle-eestilise konkursi „Kaunis Eesti kodu“ erikategooria ning selle võitja pälvib autasu nii Vabariigi Presidendilt kui ka Eesti Korteriühistute Liidult.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688