• 23.05.11, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Arco müüs kolme kuuga kuraditosin korterit

Reedel pärast sulgemiskella avaldas esimese kvartali tulemused Arco Vara. Raporti kohaselt on kerkis ettevõtte käive 17 protsenti, kuid korterite müük võrreldes aastatagusega kukkunud 30 korterilt 13 korterini.
Arco Vara suutis 3 kuuga müüa 13 korterit, nendes kaks Eestis, 5 Lätis ja 6 Bulgaarias, võrdluseks eelmisel aastal müüdi samal ajal 30 korterit ja krunti. Ettevõte esimese kvartali müük kokku moodustas 13,3 miljonit eurot, sellest 8,3 miljonit moodustas Tivoli projekti kinnistute müük Kontserni ühisettevõttele Tivoli Arendus. Jättes kõrvale Tivoli tehingu, kerkis ettevõtte müügitulu aastatagusega võrreldes 17 protsenti 5 miljoni euroni.
Arco Vara ärikahjuks kerkis eelmise aasta sama ajaga võrreldes 48 protsenti 0,9 miljoni euroni ning puhaskahjum 75 protsenti 1,3 miljoni euroni.
2011. aasta esimese kvartalis sõlmiti kokku 4,3 miljoni euro väärtuses ehituslepinguid ning järele jäänud ehituslepingute maht on aastataguselt 8 miljonilt eurolt kerkinu 19 miljoni euroni. Arco Vara laenukohustused vähenesid 9,4 miljoni euro võrra.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele