• 26.01.11, 16:33
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Korterimüük "paberilt" käib ikka hoogsalt

Ober-Haus Kinnisvara AS alustas üleeile uute korterite müüki Kalamajas Vabriku tn 8  ehitatavas korterelamus. Projekti eelmüügiga on 15 korterist broneeritud juba 7.
Projekti arendaja on OÜ Astlanda Ehitus, Vabriku 8/Linda 2 maja peaks valmima juunis. Peatselt pannakse müüki ka korterid aadressil Vabriku 8/Valgevase 20.
3- korruselised viilkatusega majad on ehitatud kivist, kuid kaetud laudvoodriga . Ühe trepikojaga elamus on 15 korterit, millest enamus rõdudega. Korterite ruutmeetrihind jääb vahemikku 1046-1710 eurot.
 
 

Seotud lood

Uudised
  • 11.08.10, 11:33
Ober-Haus: paberilt müük toimib jälle!
Uute projektide ja arenduste puhul toimib jälle edukalt n-ö paberilt müük, ütles Ober-Hausi Kinnisvara AS tegevjuht Tarmo Kase.
  • ST
Sisuturundus
  • 06.05.25, 12:16
Praktiline ülevaade: kuidas valida õige looduskivi teedele ja terrasside
Erinevatest looduskividest on teede, platside ja terrasside sillutamiseks murtud ja lõigatud kive ning plaate juba aastatuhandeid. Ka tänapäeval on see kõige keskkonnasõbralikum, vastupidavaim ja kaunim lahendus koduaias ja linnaruumis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele