4. jaanuar 2011

BREM Kinnisvarabüroo võeti kinnisvarafirmade liitu

BREM Kinnisvarabüroo teatas, et sai detsembris Eesti Kinnisvarafirmade Liidu (EKFL) liikmeks.

"Oleme Eesti suurima ärikinnisvaraga tegeleva ettevõttena aastaid järginud põhimõtteid, mis on omased EKFL-i liikmetele, seega oli liiduga ühinemine meie tegevuse loogiline jätk,“ ütles BREM Kinnisvarabüroo tegevjuht Tarvo Tamme.

Tamme sõnul on oluline, et kinnisvarafirmad tegutseksid professionaalselt ja vastutaksid kinnisvaraturu hea maine eest. Parim tee seda saavutada on läbi ühistegevuse EKFL-i kaudu.

Eesti Kinnisvarafirmade Liidu tegevdirektori Tõnis Rüütli sõnul on igati tervitatav, et kinnisvarafirmad hindavad järjest rohkem häid tavasid, mida EKFL on aastaid propageerinud, et tagada kinnisvaraturul aus konkurents ja firmade läbipaistev tegevus klientide jaoks.

„Kuigi BREM on kaubamärgina seoses hooldusfirma tegevusega kannatada saanud, ei näe me põhjust, miks BREM Kinnisvarabüroo ei võiks kuuluda EKFL-i ridadesse. Piltlikult öeldes – me ei karista ju õde selle eest, et vennal koolis kõik korras ei ole.“

BREM Kinnisvarabüroo OÜ on 1999. aastal asutatud kinnisvaraettevõte, mis kuulub 100% Eesti erakapitalile. Kinnisvarabüroo kliendinimistusse kuulub üle 500 ettevõtte ja haldusalasse üle 250 000 ruutmeetri lao-, tootmis-, kaubandus-, büroo ja elamispindasid.

Eesti Kinnisvarafirmade Liit (EKFL)  on 1994. aastal loodud kinnisvara vahenduse, arenduse, halduse ja konsultatsioonidega tegelevate äriühingute ühendus. EKFL-i kuulumine on kujunenud kinnisvarafirmadele lisaväärtuseks, mis suurendab nende usalduskrediiti. EKFL-i liikmed peavad oluliseks klientide ausat, kiiret, korrektset ja asjatundlikku teenindamist.

 

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688