Maksu- ja tolliametile ning statistikaametile otsitakse uut üüripinda

Riigi Kinnisvara AS kuulutas välja avaliku päringu, et leida  maksu- ja tolliametile ning statistikaametile Tallinnas kümneks aastaks umbes 12 000 ruutmeetri suurune üüripind.

Üürile võetavate ruumide kogupind on ligikaudu 12 100 ruutmeetrit ja ruume soovitakse üürida kümneks aastaks. Üürilepingu alguseks on kavandatud ajavahemik 2012. aasta IV kvartal - 2013. aasta II kvartal.

"Statistikaameti rendileping Endla 15 majas lõpeb 2012. aastal," märkis Statistikaameti peadirektor Priit Potisepp. "Oleme siin majas olnud ligi pool sajandit ja vajadus kaasaegsete töötingimuste järele annab endast pidevalt märku," lisas ta. "Et järgmisel aastal tähistab Eesti statistika oma 90. aastapäeva, oleks kaasaegne büroohoone meeldiv juubelikingitus," lisas ta.

Maksu- ja Tolliameti peadirektor Enriko Aav märkis, et maksu- ja tolliameti kontoritöökohad paiknevad praegu Tallinnas kokku kümnes erinevas hoones ning esindushoone kui selline puudub sootuks. „Üks ja ühine büroohoone võimaldab oluliselt säästa täna majade vahel liikumiseks kuluvat aega ja raha," lisas ta.

Pakkumuste esitamise tähtaeg on 27. jaanuar 2011 kell 14:00. Pakkumused tuleb esitada Riigi Kinnisvara ASile..

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed