Anne Oja • 22 november 2010

Pertelsoni kodumaja nelja miljoniga oksjonil

Pankrotihaldur müüb Arigato spordikompleksi ehitusega kõrbenud endise tippsportlase Indrek Pertelsoni kodumaja, mille alghinnaks on neli miljonit krooni.

Paldiski maanteel asuv kinnistu on kaasomandis Evelin Puusepaga ning Pertelsonile kuulub kinnistust pool. Võlgniku mõttelisele osale on seatud kaheksa hüpoteeki kogusummas 11,4 miljonit krooni.

Võlgnik pole avaldanud lahus- või ühisvara osa abikaasaga, maa on lahusvara, laenud on Nordea pangast võetud võlgniku nimel ja abikaasa on laenu ja hüpoteegiseadmise ning sundmüügi heaks kiitnud, lisas pankrotihaldur Urmas Tross Ametlikes Teadaannetes.

Ühtlasi tulid 10. detsembril kukkuva pakkumistähtajaga sundmüüki Pertelsoni osalused ettevõtetes.

ITM Haabresti OÜs on Pertelsoni osaku alghind 32 000 krooni. Äriühing omab hoonestusõigust 99 aastaks kaasomandis Eesti Talleksiga kinnistul asukohaga Rannamõisa tee 3, 3e, 3f, 3h. Pankrotihaldurile teadaolevalt ettevõttel majandustegevus puudub, Eesti Talleksi nõue ITM Haabresti OÜ vastu on ligi 1,5 miljonit krooni.

OÜ Sentimento osaku alghind on 26 800 krooni, OÜ Judomedia Productions osaku alghind 32 000 krooni, SA Indreku ja Aleksei Judo Arengufondi osamaks 2000 krooni.

Haldur soovib samas ligikaudu 4,7 miljoni kroonise nõude eest pankrotis Haabersti Perespordikeskuse vastu vaid 100 000 krooni, sest laekumisi on raske prognoosida.

Hüpoteegid- kokku on seatud kaheksa hüpoteeki kogusummas 11,4 miljonit krooni

-. esimesed kuus hüpoteeki on seatud Nordea panga kasuks- 7. järgu hüpoteek summas ligi 0,3 miljonit krooni on seatud osaühingu Vain ja Partnerid kasuks- 8. järgu hüpoteek summas 3,7 miljonit on Hans H. Luige osaühingule HHL Rühm

Jaga lugu:
Seotud lood
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785