Eks tulevikuaimus ikka on, vastas Eesti Ehitusettevõtjate Liidu tegevdirektor Indrek Peterson Ehituse erilehe küsimusele: kuidas läheb ehitusturul edasi?
"Ilmselt on arvestatav osa CO2 kvootide müügist saadavast rahast plaanis suunata ka hoonete rekonstrueerimisse, mis loob sektorile positiivse tegutsemisfooni," arvas Peterson.
Ka teedeehituse ja infrastruktuuri valdkonna rahastamine struktuurfondide vahendite kaudu on tema sõnul päris hea, nii et järgmiseks aastaks julgeb Peterson ennustada väikest kasvu ehitusmahtudes. "Usun, et järgmisel aastal olukord küll paraneb, aga ei oska veel prognoosida, kui palju täpselt," lisas ta.

Seotud lood

Uudised
  • 18.11.10, 14:22
Rebane: projekteerijad peaks kohe tööle hakkama
Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu tegevjuht Enno Rebane ehitusturu suurt ja kiiret paranemist ei looda, ent õnnestuva kvoodimüügi valguses peaks projekteerijad küll kohe tööle hakkama.
Uudised
  • 18.11.10, 09:32
Kui kõik on kõigile võlgu
Ehitusfirmad on hädas tellijatelt raha kättesaamisega, on peatöövõtjaid, kes võlgu alltöövõtjatele, viimased omakorda tarnijaile, võlad kasvavad pankade ees, võlaringist välja murda üritatakse nii hoolika taustatöö kui ka tüssamise abil.
Uudised
  • 19.11.10, 13:10
Jaan Luts: vana rasv hakkab lõppema
Tartu Maja Betoonitooted juhataja Jaan Luts sõnul on praegu selge, et ehitusturu üldine olukord on jätkuvalt raske.
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:44
Renoveerimine ei pea olema stressirohke projekt
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele