Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Jaan Luts: vana rasv hakkab lõppema
Tartu Maja Betoonitooted juhataja Jaan Luts sõnul on praegu selge, et ehitusturu üldine olukord on jätkuvalt raske.
"Eesti ehitusturg pole õigele kasvule pööranud. Buumi ajal kogutud tulud on läinud ja n-ö vana rasv hakkab ka tasapisi otsa lõppema," märkis ta.
Eks tulevikuaimus ikka on, vastas Eesti Ehitusettevõtjate Liidu tegevdirektor Indrek Peterson Ehituse erilehe küsimusele: kuidas läheb ehitusturul edasi?
Ehituses ei ole pausid haruldased. Nendega hakkama saamine ja neist välja tulemine aga küll. VMT Betooni 35-aastane teekond pole olnud sirge kasvulugu, vaid pigem näide sellest, kuidas õigel ajal tehtud otsused on aidanud püsima jääda ning kõige kiuste on edasi mindud ka siis, kui hoog on hetkeks raugenud.