• 27.09.10, 18:12
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Soome suurlinnades napib üürikortereid

Soome suuremates linnades on üürikorteritest juba niivõrd suur puudus, et üürileandjad korraldavad väikeste korterite üürihinna üle enampakkumisi.
Eriti suur üürikorterite puudus on Helsingi piirkonnas ja Tamperes, probleemiks on ka üürnikele peale sunnitud lepingud, millest on hiljem raske lahti öelda, vahendas ERR YLE Uudiseid.
Korteriomanikud esitavad huvilistele palju nõudmisi ning üha sagedamini saab korteri see, kes suudab elamispinna eest tunduvalt enam tasuda.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Pole harvad juhtumid, kus lepingu tingimuste järgi on üürnikul võimalik korterist lahti öelda alles 11 kuud pärast lepingu sõlmimist.
 
 

Seotud lood

Uudised
  • 27.09.10, 10:51
Üürnik eelistab uut mööbliga pinda
Keskmine üürihind kasvas septembri alguses ainult suurematest linnadest väljaspool. Ometi tunneb pealinn puudust näiteks uutest ja südalinna väikestest korteritest.
  • ST
Sisuturundus
  • 08.04.26, 13:35
Betoon ei kuiva suvel alati kiiremini. Kuidas aitab ajutine põrandaküte ehitusprotsessi lühendada?
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele