Skanska alustab Elva veevärgi rekonstrueerimist 

Skanska EMV alustab septembri lõpus Elva vee- ja kanalisatsioonisüsteemide rekonstrueerimist, tööde maksumuseks on ligi 14 miljonit krooni.

AS Emajõe Veevärk ja Skanska EMV AS allkirjastasid lepingu Elva vee- ja kanalisatsioonisüsteemide rekonstrueerimise teise etapi tööde tegemiseks. Töid teostatakse Elva linnas, Mahlamäe linnaosas ning Vallavere tee ja Lohu tänava piirkonnas. Tööd lõppevad järgmise aasta juunis ning tööde maksumus on 13,8 miljonit krooni koos KMga.
 
Ehitushanke mahtu kuuluvad ligi 5,9 kilomeetrise vee- magistraaltorustiku ehitus, ligi 1,37 kilomeetri vee tarnetorustiku ehitus, ligi 4,59 kilomeetri isevoolse kanalisatsiooni magistraaltorustiku ehitus, ligi kilomeetri pikkuse isevoolse kanalisatsiooni kogujatorustiku ehitus, 2,23 kilomeetri survekanalisatsioonitorustiku ehitus, seitsme reoveepumpla ja 16 maapealse tuletõrjehüdrandi ehitus.
 
Elva vee- ja kanalisatsioonisüsteemide rekonstrueerimise teist etappi rahastavad Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfond, SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ja AS Emajõe Veevärk.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed