• 16.09.10, 17:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

VIDEO: Koidula piirijaama hiigelehitus

Vaata kuidas kulgevad ehitustööd läbi aegade ühel pindalalt suuremal ehitusplatsil Koidula raudteepiirijaamas.  Ligi sajal hektaril laiuva ja kümme kilomeetrit pika piirijaama territooriumil seisavad laiemas kohas kõrvuti kümme rööpapaari.
http://live.ehitusuudised.ee/images/publicationimages/d1c0fd4f-133c-424e-b362-c3abb3dee9e9.flv

Seotud lood

Uudised
  • 23.12.10, 14:11
Koidula piirijaama ehitusega jätkab Nordecon 
Täna sõlmisid Riigi Kinnisvara AS ja Nordecon Ehitus lepingu, mille kohaselt jätkavad Kodula piirijaama hoonete ehitust Nordecon Ehitus ja Nordecon International. Lepingu maht on 73 miljonit krooni, millele lisandub käibemaks.
  • ST
Sisuturundus
  • 26.01.26, 06:00
PVC või bituumen – kumb valida? Tulevik näitab suurt vahet
Vinüülkloriid on aine, mida leidub tehases toodetud plastdetailides ning mida seostatakse „uue auto lõhnaga“. Seda tekib ka polüvinüülkloriidi ehk PVC lagunemisel. Rahvusvahelise Vähiuuringute Agentuuri klassifikatsiooni kohaselt kuulub vinüülkloriid esimese grupi kantserogeenide hulka, kirjutavad materjaliteadlane Jüri Liiv ja lamekatuste spetsialist Siim Rannik.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele