Maanteeamet: enamik teetöid graafikus

Maanteametile teevad muret need teedeehituse lõigud, kus töö venib vaidluste või probleemsete projektide tõttu.

Maanteeameti peadirektori asetäitja Märt Puust on üldiselt tänavuse suvega rahul, kuna enamik teetöid on graafikus ja paljud tänaseks ka juba lõpetatud, vahendab ERR Uudised. "Aga tõesti on ka teatud objekte, kus mure on suurem ja liiklejate pahameel on täiesti põhjendatud," rääkis Puust "Aktuaalsele kaamerale".

Üheks probleemsemaks teelõiguks on osutunud Pärnu ümbersõit, kus konsortsiumi moodustanud Eesti ja Läti firma pole suutnud plaanitud tähtaegadest kinni pidada ning uus ühendustee Tallinna ja Haapsalu maantee vahel sel aastal ei valmigi.

Paari nädala eest seisid töömasinad ka Tallinn-Narva maantee Liiapeksi ja Loobu vahelisel alal, kuna remonttöid teostav Nordecon Infra aktsiaselts pidas maanteeametiga vaidlusi tee alusmaterjali valiku osas.

Tähtsamad tee-ehitusprojektid nagu Tallinn-Tartu maantee ehitus, Ääsmäe-Haapsalu maantee remont ja Väo-Maardu teelõik Tallinna külje all peaksid maanteeameti andmeil sujuma graafikujärgselt. Kuu lõpus avatakse Kukruse-Jõhvi uus teelõik, mis valmib isegi enne algset tähtaega.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed