Kerna müüks 100 töötajaga  maha Baltikumi ja Ukraina

Kui mul oleks tööl 100 töötajat müüksin maha nii Eesti, Läti, Leedu kui ka Ukraina täie kinnisvara, ütles Äripäevale Grand Kinnisvara OÜ suuromanik ja juht.

 „Kui kinnisvarasektor tipus oli siis osad bürood reklaamisid end, et neil on sada töötajat. Kui mul oleks sada töötajat siis ma müüks Eesti, Läti, Leedu ja Ukraina maha. Küsimus ei ole kvantiteedis vaid kvaliteedis,“ rõhutas Kerna.

 Ta rääkis, et head maaklereid on Eestis täna nii palju, kui sõrmi ja varbaid kokku. „Paraku võin öelda, et kahe kuuga on tulnud üle 100 kandidaadi aga pole leidnud endale ühtegi töötajat veel,“ rääkis ta Grand Kinnisvara juht plaanist töötajaid juurde võtta. Küsides Kernalt, mitut töötajat juurde plaanitakse võtta, vastas ta, et mida rohkem seda uhkem. „Tegelikult oleme võtnud eesmärgi, et kui sügiseks saame kaks kuni kolm konsultandi mõõtudega maaklerit juurde siis oleme väga õnnelikud,“ lisas ta.

 Kinnisvaraturg on Kerna sõnul stabiliseerumas ning suuri võnkumisi lähiaastatel oodata ei ole. 

 Maaklerite ja hindajate juurde palkamist tunnistasid Äripäevale ka Pindi Kinnisvara, Ober-Hausi Kinnisvara, 1Partner ja Arco Vara Kinnisvarabüroo.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed