Täna keskpäeval pannakse nurgakivi Tallinna Botaanikaaia uuele valmivale põhjapoolsele kasvuhoonele, mille ehitusmaksumuseks kujunes 15 miljonit krooni.
Botaanikaaia põhjapoolse kasvuhoone ehitamiseks kuulutati välja riigihange avaliku pakkumismenetluse teel, mille võitis ühispakkumise esitanud Merko Ehituse AS ja Merko Tartu AS.
Ehituse maksumuseks kujunes 15,1 mln krooni. Kasvuhoone ehitamist rahastab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös Tallinna linnaga.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.