LVM Kinnisvara: ebaprofessionaalsus kasvas

LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing pidas kinnisvaraturu olulisemateks sündmusteks I kvartalis uute töökohtade teket ja pankade paindlikkuse kasvu.

"Samas on rahaliselt pingelisem olukord toonud kaasa suurema ebaprofessionaalsuse kokkulepeteta esindamise näol," nentis ta.

Saksing tunnistas, et esimese kvartali käive oli LVM Kinnisvaral eelarves prognoositust tagasihoidlikum.

"Eeldasime turu stabiliseerumist ja vähemalt sama suurt käivet esimeses kvartalis, kui 2009 aastal. Samas oli käive eelneva aasta sama perioodiga võrreldes rahaliselt mõõdetuna ligi kolm korda väiksem. Pärnu kinnisvaraturul tervikuna oli 2009 aasta esimeses kvartalis tehinguid oluliselt rohkem kui tänavu. Meie kasuminumbrid olid helerohelised," rääkis ta.

Paremad tulemused oli tema sõnul tingitud mitmetest kardinaalsetest muutustest tegutsemipõhimõtetes, kulude jõulisest vähendamisest, aga ka üldise keskkonna mõningasest paranemisest.

"Ootused II ja III kvartali osas on  positiivsemad, suurenenud ostuhuvi toetavad euro ootus, mis kajastub teataval määral juba tänastes hindades, algavad pankade kampaaniad ning sessoonsus," märkis ta.

 

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed