Tallinn jätkab teise elamuehitusprogrammi elluviimist

Kevadel läheb Tallinna teise elamuehitusprogrammi raames jagamisele ligemale 200 üürikorterit.

Teine elamuehitusprogramm käivitus eelmise aasta lõpul esimese 100 korteri väljajagamisega. Lisaks juba valminud ja asustatud kolmele korterelamule valmivad kevadsuveks järgmised kolm korterelamut kokku üheksast Raadiku elamukvartalisse kavandatust, enamik neist valmivaist kortereist antakse üürile teise elamuehitusprogrammi raames korterit taotlejaile.

Tallinna teise elamuehitusprogrammi raames võivad korteri üürimist taotleda noored pered ja Tallinna linnale vajalikud töötajad, kelle
elukohana on Eesti rahvastikuregistrisse kantud Tallinna linn ning kelle omandis ei ole Harju maakonnas asuvat eluruumi või Harju
maakonnas asuva hooneühistu liikmelisust.

Taotluste vastuvõtmise, läbivaatamise ning valiku tegemisega hakkavad tegelema linnaosade eluasemekomisjonid. Isikud, kes on juba eelmisel aastal elamuehitusprogrammi raames korteri üürimiseks taotluse esitanud, ei pea taotlust uuesti esitama. Noored pered ja Tallinna linnale vajalikud töötajad saavad esitada taotluse Tallinna teise elamuehitusprogrammi käigus eluruumi üürimiseks enda rahvastikuregistrijärgse elukoha linnaosa eluasemekomisjonile.

Linnaosade eluasemekomisjonid arvestavad eluasemevajaduse hindamisel taotleja seniseid elamistingimusi, ülalpeetavate arvu, tööstaaži, korteri üürimist taotleva isikuna arvelevõtmise aega ning muid sotsiaalseid asjaolusid.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed