Papli Investi juhatuse liige üteles et külaliskorterite turg Pärnus toimib vaid suvekuudel juuni keskpaigast kuni augusti teise nädalani.
Tema sõnul on kliendid  suvel peamiselt Soomest, kellele meeldib asukoht Pärnu ranna ja Tervise Paradiisi vahtus läheduses ning on selle eest nõus maksma.
Selle rannaosa areng sai tõuke peale Tervise Paradiisi ning Papli tänava valmimist.
„Atraktiivsust lisas rannapromenaad ning kuuldavasti jätkub rannaala arendamine Papiniidu suunas ka edaspidi. Olen kindel, et suvituskohana Pärnu turuosa kasvab tulevikus,“ märkis ta.

Seotud lood

Uudised
  • 18.02.10, 10:53
Külaliskortereid täidavad venelased
Adelle Apartments juht Toomas Mustimets ütles, et külaliskorterite klientuur on suurenenud Venemaalt tulijate arvel.
Uudised
  • 18.02.10, 08:52
LVM: Külaliskorterite turg toimib aastaringi
LVM Kinnsivara juht Ingmar Saksing ütles, et külaliskorterite turg toimib Pärnus aastaringselt ega piirdu kahe kuuga.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 11:36
Kaunis ja vastupidav: kuidas valida õige looduskivi sillutisele
Teede, platside ja terrasside rajamisel ei ole looduskivi ainult esteetiline valik, vaid tegu on ühe vastupidavaima ning ajas kestvaima lahendusega, mis sobib ühtviisi hästi nii koduaedadesse kui linnaruumi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele