Salva Kindlustus: Katame Süsta tänava kortermaja taastamiskulud esimesel võimalusel

Ööl vastu tänast Põhja-Tallinnas aadressil Süsta tänav 14 plahvatuses kannatada saanud kortermaja ja osade korterite siseviimistlus on kindlustatud Salva Kindlustuses.

Kindlustusseltsi kahjukäsitleja on sündmuspaiga üle vaadanud ja tegeleb täpsemate asjaolude selgitamisega.

Salva Kindlustuse varakahjude osakonna juhataja Karen Soosalu sõnul katab kindlustusselts hoone taastamise kulud vastavalt kindlustuslepingus kokkulepitud tingimustele. „Soovime võimalikult kiiresti välja selgitada õnnetuse asjaolud ja põhjused, samuti täpsema kahju suuruse. Ootamatu ja ettenägematu õnnetusjuhtumi korral katame maja kannatada saanud osa taastamiskulud, et elanikud saaksid võimalikult kiiresti oma kodudesse tagasi pöörduda,“ lisas Soosalu.

Salva Kindlustuse poolt korteriühistutele pakutav kindlustus katab majaelanike kaasomandile tekkinud kahjud, selle abil kaetakse kõik hoone osad, mis ei mahu kodukindlustuse alla. Kindlustusobjektiks loetakse korteriomanike kaasomandis olevaid hoone detaile, mis on vajalikud ehitise püsimiseks, ohutuse tagamiseks või on mõeldud ühiseks kasutamiseks. Korteriühistu kindlustuse võivad sõlmida kõik omanikud ühiselt või esindajaks volitatud isik, samuti korteriühistu või maja haldav ettevõtja.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed