• 11.01.10, 17:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lajos ja Koger&Partnerid leppisid kokku

Novembris kohtutasandini jõudnud tüli Lajose ja Koger&Partnerid vahel päädis kohtuvälise kokkuleppega.
"Jõudsime mõlemapoolsele kohtuvälisele kokkuleppele," teatas Lajos AS tegevjuht Lauri Pärna. Tema seletusel saavutati mõlemaid pooli rahuldav kokkulepe peale toimunud kohtuprotsessi.
"Jah, istung toimus, kuid võtsime aja maha ja nüüdseks oleme jõudnud Samal teemalLajose pankrotimenetlus jäi algatamata
mõlemaid pooli rahuldavale kokkuleppele.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 Nüüd on pinge maas ja edasi saame asja kallal töiselt arutada," selgitas ta.
Mis saab tülist edasi?
"Selle sisu ma edasi ei kommenteeri," kostis Pärna pärimisele.
Novembri keskel tahtis AS Koger & Partnerid Viru Maakohtu kaudu AS Lajose pankrotti. Toona Lajose tegevjuht pidas pankrotiohtu ebareealseks ja Koger&Partneritelt kommentaari saada ei õnnestunud.
Tüli teemaks kahe nimeka firma vahel sai Lajosel 2009. aastal valminud transpordi- ja logistikakeskus, mille projekteeris KEK Invest AS ja ehitas AS Koger & Partnerid. Lajos omal veendumusel tasus ehitajale nõutud 20 miljonit ära. Ehitaja samas leidis, et summast jäi miljon tasumata.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.08.25, 09:00
Argo Luhaste: hilinemised ja lisakulud on sageli seotud geotehniliste oludega
Suurbritannias aastatel 1970–1994 läbiviidud ehitusuuringust, milles analüüsiti hilinemiste ja eelarve ületamiste põhjuseid, selgus, et 40% ootamatutest hilinemistest ja lisakuludest olid seotud geotehniliste oludega. Ehitaja vaates tõusetub küsimus: mis saab siis, kui tegelik kohapealne geotehniline olukord osutub arvatust keerulisemaks?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele