• 15.12.09, 17:52
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Arco Vara pikendas laenu

Arco Vara pikendas Tallinnas Ahtri 3 asuva projektiga seotud 94,3 miljoni krooni suuruse lühiajalise laenu kuue kuu võrra, andes sellega signaali kontserni kehvast finantsolukorrast.
Laen on võetud Sampo pangast ja intressimääraks on kuue kuu Euribor +3,75%, muud tingimused jäid samaks, teatas ettevõte börsile.
Kuue kuu jooksul maksab Arco Vara ainult intressi.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele