• 07.12.09, 12:22
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinn kulutab „Hoovid korda“ projektile 10 mln

Tallinna Linnavolikogule saadetud 2010 aasta eelarve kavade kohaselt jätkab Tallinn 2010 aastal projektiga „Hoovid korda“, mis on ette nähtud linna elukeskkonna atraktiivsuse ja elukvaliteedi parendamiseks.
Käesoleva aasta linna eelarve kavade kohaselt on „Hoovid korda“ projekti jätkamiseks kavandatud 10 mln krooni, ütles abilinnapea Deniss Boroditš. „Sama suure toetuse summaga alustasime projekti neli aastat tagasi, kuid arvestades sellega, et ehitushinnad on üldise majandussurutise tingimustes langenud, saame ka eeloleval aastal toetada vähemalt sadat ühistut,“ lisas Boroditš. „Kõige tähtsam on järjepidevus ja virisemiseks ei ole siinkohal mingit põhjust.“
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.10.25, 15:20
Tartu ehitus- ja sisustusmessil antakse nõu hoonete kaasajastamiseks ning sisustamiseks
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele