2. detsember 2009

Tartu ehitab Ihastesse mänguväljaku

Linnavalitsus vaatas läbi võimalikud asukohad, kuhu võiks järgmiseks lastekaitsepäevaks avaliku mänguväljaku rajada ning otsustas Ihastes Pallase pst 43 asuva platsi kasuks.

Juba traditsiooniks on saanud, et igal aastal 1. juunil toimuva lastekaitsepäeva puhul avab linn mõne uue avaliku mänguväljaku. Sellel aastal rajati uus mänguväljak Veeriku parki.

Teisipäevasel istungil otsustas linnavalitsus, et tuleval aastal rajatakse uus mänguväljak Ihastesse, Pallase pst 43 asuvale Tartu linnale kuuluvale kinnistule, kuhu on ümberkaudsed elanikud juba omal initsiatiivil rajanud võrkpalliplatsi ning väikelaste kiiged, mis nüüdseks on juba küllaltki halvas seisukorras.

„Ihastes on sellele mänguväljakule kindlasti palju kasutajaid ning asukoht on ka mänguväljakule väga hea,“ selgitas linnapea Urmas Kruuse. „Kuna ka kohalikud on omal algatusel sinna juba midagi teinud, siis on meil ainult hea meel linna poolt panus juurde panna, et sinna korralik mänguväljak rajada," lisas Kruuse.

Järgmise aasta eelarves on uue mänguväljaku rajamiseks ette nähtud pool miljonit krooni. Kaalumisel olid ka võimalused rajada mänguväljak Raadile ERMi kinnistule või Ülejõe parki.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688