• 22.10.09, 13:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kes maksab büroo siseviimistuse eest?

Kuidas jagavad omavahel büroopinna siseviimistluse kulud, vastab Arco Vara Kinnisvarabüroo äripindade maakler Erko Närska.
Kuidas on tavaks maja siseviimistluse puhul: kes on tellija/kes maksab?
Siseviimistluse tegemine on üürniku ja üürileandja omavaheline kokkulepe. Reeglina on nõus siseviimistlust tegema üürileandjad, aga juhul kui seda teevad üürnikud, tasaarveldatakse üüri summades.
Kas mõistlikum on omanikul viimistlus lõpuni teha või jätta poole peale, et tulevane rentnik saaks oma nägemuse järgi siseviimistluse teha ning ruumid sisustada?

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tavaliselt ongi nii, et juhul kui omanik soovib remonti teha, ootab ta ära uue üürniku, kelle soove siis katsutakse arvestada.
Kas saaks tuua konkreetse näite, kui palju on lõpuni viimistletud ning karbi kujul välja antava büroo hinnavahe?
Täna on surve üürihindade alandamisele väga suur ja seetõttu suurest hinnavahest rääkida ei saa.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:46
Kuidas muudab uus isolatsiooniplaat fassaadi paigaldamise kiiremaks ja säästlikumaks?"
PAROC® toob ehitusturule uue toote – PAROC Linio 10cc. Tegemist on kaasaegse kivivilla soojusisolatsiooniplaadiga fassaadide jaoks (ETICS), mille mõlemad pooled on juba tehases kruntvärviga kaetud. See lahendus aitab ehitusplatsil tööd tõhusamalt korraldada, säästes paigaldusaega ja vähendades liimikulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele