• 01.10.09, 12:11
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Water Ser renoveerib Jüri kanalisatsiooni

Rae valla elektri-, vee- ja soojusettevõte Elveso ning Rae vald sõlmivad täna Jüri vee- ja kanalisatsioonivõrgustiku esimese osa renoveerimiseks lepingu OÜga Water Ser Ehitusjuhtimine.
Teise osa hanke võitjaks on kuulutatud Nordecon Infra, kellega on plaanis sõlmida leping esmaspäeval.
AS Elveso juhataja Toomas Heinaru sõnul oli hanke näol tegemist viimase osaga kolmeetapilisest Rae valla Pirita jõe reoveekogumisala veemajandusprojekti raames korraldatavast torustiku ehitushankest, millega luuakse 2010. aasta lõpuks kogu piirkonna ulatuses liitumisvõimalused vee- ja kanalisatsioonivõrgustikuga ning renoveeritakse või ehitatakse välja vee- ja kanalisatsioonitorustik.
“Kolmanda etapi esimese osa elluviimiseks korraldatud hankele laekus kaheksa pakkumist, Pildiküla ja Jüri Tammiku piirkonna torustiku ehitamise hankel osutus võitjaks Water Ser Ehitusjuhtimine koostöös Water Ser No-Dig OÜ-ga, kes teostavad tööd ligi 8 miljoni krooni eest,” räägib Heinaru.
Water Ser Ehitusjuhtimine OÜ esindaja Andres Pürgi sõnul on neil väga hea meel, et saavad Rae valla veemajandusprojektis kaasa lüüa. “Lisaks täna sõlmitavale lepingule vastutab Water Ser ka Rae valla joogiveerajatiste ehitamise eest – joogiveerajatiste projekteerimine on tänaseks lõpusirgel ning ehitustööd algavad veel sellel aastal,” ütleb Pürg.
Sõlmitava lepingu raames kaasajastabWater Ser määratud piirkonnas vee- ja kanalisatsioonivõrgustiku ning loob võimaluse Jüri reovee suunamiseks Tallinna reoveepuhastusjaama. Projekteerimistööd algavad kohe pärast lepingu sõlmimist ning ehitustööd järgmise aasta alguses, tööd on plaanis lõpetada 2010. aasta talvel.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.24, 17:01
Innovatsioon ehitussektoris: Ruukki LowCarbon toodetes on heitkoguseid kuni 70% vähem
SSAB kontserni tütarettevõte Ruukki Construction käivitas uue tootegrupi Ruukki® LowCarbon, mille eesmärk on täita üha karmimaid keskkonnanõudeid ja rahuldada klientide vajadust vähendada ehitatavate hoonete elutsükli jooksul tekkivaid heitkoguseid. Tootegrupi esimesteks toodeteks on LowCarbon sändvitšpaneelid, LowCarbon fassaadikassetid ja katuseprofiil Ruukki® Classic LowCarbon, mille heitkogused on 50-70% väiksemad kui analoogsetel standardsetel toodetel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele