17. september 2009

Kohus: Liblik priiskas Hirvepargi elurajooni luues ülearu

Arbitraažikohus tuvastas, et Tullio Liblikule kuuluv ettevõte OÜ Saarte Investeering on rikkunud OÜ-ga MaxKinnisvara sõlmitud lepingut ja teinud Pärnumaal Sauga vallas asuva Hirvepargi elamurajooni rajamisel vähemalt 13,8 miljoni krooni ulatuses põhjendamatuid kulutusi.

“See summa puudutab vaid nelja valmis ehitatud maja, kogu siiani valminud projekti ehk 16 maja hõlmav summa on oluliselt suurem,” ütles Oma Saarele Andrus Sukles, kes on üks OÜ MaxKinnisvara omanikest.

Tullio Liblik eile Oma Saare telefonikõnedele ei vastanud. Samuti ei õnnestunud kommentaari saada vandeadvokaat Toomas Tammelt, kes esindab kohtuvaidluses OÜ-d Saarte Investeering.

Samuti mõistis kohus Liblikule kuuluvalt ettevõttelt välja pool miljonit krooni kohtukulude osaliseks hüvitamiseks MaxKinnisvarale.

Arbitraažikohtule esitatud avalduse kohaselt sõlmis OÜ Saarte Investeering peatöövõtjaga AS Tesman kortermajade ehitamiseks lepingud turuhinnast põhjendamatult kõrgemate hindadega ja ilma MaxKinnisvara kooskõlastuseta.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688