• 02.09.09, 11:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rehe: arendused ei saa laenu nii pea 

Eesti pangaliidu juhi Aivar Rehe sõnul ei jäta pangad vajalikke projekte finantseeringuteta, kuid kinnisvaraarenduste puhul jäädakse vähemalt kuni järgmise aasta lõpuni ettevaatlikuks, vahendab ERR.
"Oleme esimesest šokist üle saanud ja otsime finantseerimiseks väljundeid. Praegu on peamiseks tööstus ja tootmine. Kindlasti ei unusta ära ka me jaeettevõtjaid, kuid oleme tagasihoidlikud kinnisvaraarenduses ja seda ka järgmisel aastal," rääkis Rehe intervjuus "Terevisioonile".
Rehe tunnustas ka valitsuse pingutusi euro nimel ning märkis, et euro tulek oleks ülimalt vajalik regioonis eristumiseks. "Olles selgelt käed-jalad sees Eesti majanduses ja panganduses /.../ usun, et eelarve tasakaalu hoidmine on lahendatav ülesanne."

Seotud lood

Töökuulutused
  • 12.05.25, 11:43
Nordecon otsib ehituse projektijuhti
Kandideerimine kuni: 01.06.2025

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele