Ivo Lillepea kinnistud jäid arestituks

Tallinna ringkonnakohus arutas täna määruskaebust, kus kaitsja loobus osaliselt oma taotlusest ja palus Ivo Lillepeale tagastada kaks Rannamõisa kinnistut ning jätta üks kinnistu aresti alla. Määrus jäi siiski muutmata ja kõik varad jäid arestituks.


Täna toimus Tallinna ringkonnakohtus kahtlustatava Ivo Lillepea kaitsjate Erki Kergandbergi ja Lada Riisna määruskaebuse arutelu Harju maakohtu 13. augusti arestimismäärusele.

"Tänasel määruskaebuse arutelul Tallinna ringkonnakohtus loobus kaitsja osaliselt oma taotlusest ja palus Ivo Lillepeale tagastada kaks Rannamõisa kinnistut ning üks kinnistu jätta arestijale. Põhjenduseks tõi kaitsja selle, et ühe kinnistu väärtus on piisav, tagamaks tsiviilhagi nõuet. Prokuröri hinnangul aga see nii ei ole ja tema oli vara tagastamise vastu," rääkis Põhja ringkonnaprokuratuuri pressinõunik Maria-Elisa Tuulik.

Pressinõuniku sõnul jäi määrus muutmata ning kõik varad jäid arestituks.

Kinnistusregistrist selgus, et Harju maakohus arestis Swedbank Liisingu nõudel makseraskustes Q Vara omanikeringi kuuluva Ivo Lillepea isikliku kinnisvara, sh Pärtlepõllu kinnistu.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed