Jahisadamasse kavandatakse 9 kortermaja

Tallinnas asuva Kakumäe jahisadama detailplaneering näeb ette mitmete tootmis- ja administratiiv-, aga ka korter- ja ärihoonete rajamist, kirjutab Ekspresskinnisvara.ee.

Abilinnapea Taavi Aasa sõnul muudab sadama rajamine piirkonna veelgi atraktiivsemaks. „Tallinn mereäärse linnana peab pääsu merele igast võimalikust kohast vägagi oluliseks. Sadam loob lisaväärtuse nii linlaste kui külaliste jaoks, sest saab Pirita sadama kõrval alternatiivseks randumisvõimaluseks just väikepurjekatele, kaatritele ja  paatidele,” sõnas Aas.

Detailplaneering näeb ette Haabersti linnaosas asuval 16,74 hektari suurusel planeeringualal paiknevate  kinnistute jagamise ning moodustatavatele kruntidele ehitusõiguse määramise üheksa kuni 3-korruselise korterelamu, kahe kuni 2-korruselise ärihoone, kahe kuni 1-korruselise tootmishoone, ühe kuni 2-korruselise lasteaia ja ühe kuni 6-korruselise sadamahoone ehitamiseks.

Samuti on detailplaneeringuga lahendatud ala heakorrastus ja haljastus, juurdepääsud, parkimine ning tehnovõrkudega varustamine.

Detailplaneeringuga saab tutvuda 22. juulist kuni 19. augustini Haabersti Linnaosa Valitsuses Ehitajate tee 109a.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed