• 06.07.09, 16:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Paldiski tuumajäätmete hoidla ümbrus muudetakse autoparklaks

Majandusministeerium kuulutas esmaspäeval välja enampakkumise 8,5 hektari suuruse maa-ala väljarentimiseks viieks aastaks otse Paldiskis asuva radioaktiivsete jäätmete hoidla kõrval.
Eesti Ekspress kirjutab, et majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi majandus- ja riigivara talituse juhataja Taivo Linnamägi sõnul kuulub mainitud maa-ala nagu ka kõrval asuv jäätmehoidla riigiettevõtte AS A.L.A.R.A. haldusalasse, kuid kuna jäätmehoidla kõrval asuvat suurt maatükki oma tegevuseks ei vaja ning samas on mainitud maatüki vastu huvi tuntud, otsustatigi kuulutada välja enampakkumine.
 Viieks aastaks rendile antava maatüki alghinnaks on märgitud 30 senti ruutmeetri kohta kuus. Pakkumised avatakse 13. juulil.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:04
Prysmian: jätkusuutlik tootmine on konkurentsieelis, mitte nišš
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele